قوانین و مقررات

تلنت یاب به منظور آگاهی کاربران و بازدیدکنندگان از شرایط استفاده و حفظ امنیت اطلاعات افراد و سازمان های حقیقی و حقوقی این قوانین را تشریح کرده است. از افراد عضو و بازدیدکنندگان عزیز به منظور استفاده بهینه از خدمات تلنت یاب تقاضا می شود موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایند. (به روز شده: آبان 1394)

نکته مهم: ورود کاربران و سازمان ها به تلنت یاب، به منزله آگاهی و پذیرش شرایط، قوانین و نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ارائه شده در این بستر رشد و توسعه است. این شرایط و قوانین علاوه بر اعضا، بازدیدکنندگان را نیز شامل می شود.

هدف تلنت یاب

هدف ما ایجاد بستری برای رشد و توسعه شغلی، تقویت مهارت های حرفه ای، ارزیابی استعدادها، تحقق یادگیری مستمر و معرفی مشاغل متناسب برای افراد است.

حقوق تلنت یاب

تمامی ابزارها و محتویات بستر تلنت یاب شامل قانون حق تکثیر بوده و به برند تلنت یاب تعلق دارد. همه مطالب در دسترس مانند متن، لوگو، آیکون، نام ها، طراحی، ویدیو های تلنت یاب، اینفوگراف، آزمون ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تلنت یاب جزئی از دارایی این شرکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در اختیار تلنت یاب خواهد بود. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی و ذکر منبع، حقوق تلنت یاب را نقض کرده و قابل پیگیری قانونی خواهد بود.

تمامی مطالب تلنت یاب از مقالات و پایگاههای علمی معتبر به صورت ترجمه، تفسیر، تولید اطلاعات و با ارزش افزوده همراه است و به منظور حفظ حقوق دارنده اصلی محتوا منابع و ماخذ اصلی آنها ذکر می­گردد. یکی از ارزش های اصلی تلنت یاب عدم بهره گیری از منابع بدون ایجاد ارزش افزوده، کپی و یا بازنشر محتواهای آموزشی موجود است و در صورت مشاهده عدم رعایت حقوق محتوای تلنت یاب از سوی اشخاص و سازمان های حقیقی و حقوقی پیگیرهای لازم انجام می گردد.

قوانین و شرایط استفاده کلی

بر اساس قوانین مربوط و شرایط استفاده می توانید از کلیه خدمات و سرویس های تلنت یاب استفاده کنید. این شرایط توافقی را میان تلنت یاب و افراد (کاربران و سازمان ها) حقیقی و حقوقی ایجاد می کند و در صورتی که شرایط ذکر شده رعایت نگردد، خدمات و سرویس های ارائه شده نیز در دسترس نخواهد بود. عمده خدمات شرکت توسعه سرمایه انسانی آریا سابین با برند تلنت یاب شامل اعلام آنلاین فرصت های شغلی، ایجاد رزومه و برنامه توسعه شخصی، ابزارهای ارزیابی، معرفی فرصت های توسعه و محتوای آموزشی است.

به منظور استفاده بهینه از خدمات کاربران باید دارای شخصیت واقعی و سازمان ها نیز دارای هویت و تشکیلات سازمانی باشند. حداقل سن برای استفاده از خدمات 18 سال است تا امکان بهره گیری از فرصت های شغلی و توسعه (خرید) برای این افراد طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فراهم باشد. کارفرمایان نیز برای معرفی فرصت های شغلی باید دارای شماره ثبت و ساختار تشکیلاتی مشخص باشند.

ارتباطات تلنت یاب

برای ارتباط موثر، اطلاع رسانی از محتوای آموزشی، فرصت های شغلی و سایر سرویس های مربوط به بستر تلنت یاب ، کاربران و سازمان های عضو، ایمیل های مرتبط را دریافت خواهند کرد. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت ایمیل و پیامک‌ های اطلاع رسانی را نداشته باشند، می‌توانند آن را در پروفایل خود مشخص کرده و یا عضویت خود را لغو نمایند. تلنت یاب ایمیل های هر بخش را با دامنه talentyab.com ارسال می کند. بنابراین هرگونه ایمیل تحت عنوان تلنت یاب، با هر شماره دیگری تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن به Info@talentyab.com اطلاع رسانی کنید.

فرصت های شغلی

بر اساس شرایط مندرج، تمامی افراد می توانند از فرصت های شغلی آگاه شوند و رزومه های خود را برای نمایش به کارفرمایان تکمیل کنند. عضویت این افراد هزینه ای نداشته و با انتخاب نام کاربری و رمز عبور مطمئن می تواند از بسیاری از ویژگی های تلنت یاب به صورت رایگان بهره بگیرند. مسئولیت صحت اطلاعات و بخش های ذکر شده در قسمت های پروفایل بر عهده کاربران (دارنده رزومه) است. رویکرد اصلی تلنت یاب بر مبنای صداقت و اعتماد به همه کاربران است، با این حال استفاده از همه شرایط مرهون پذیرش قوانین و ارزش های تلنت یاب خواهد بود.

تلنت یاب تمامی تلاش خود را برای زمینه سازی و معرفی استعداهای شغلی با هر سطح و شایستگی انجام می دهد، با این وجود انتخاب و بهره گیری افراد توسط کارفرمایان انجام می گردد و تلنت یاب تضمینی را نمی تواند برای این موضوع داشته باشد.

فرصت های توسعه

بهره مندی از فرصت های توسعه ای معرفی شده در وب سایت تلنت یاب و اعمال خرید در این زمینه مبتنی بر اطلاعات تامین شده توسط سازمان های همکار می باشد. لذا در صورت وجود هرگونه مغایرت و شکایت از خرید شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما در وب سایت جهت پیگیری به اطلاع برسانید.

بازخورد و نظرات شخصی

از کاربران، سازمان و تمامی اعضای تلنت یاب انتظار می رود که قوانین زیر را در بیان بازخورد، نظرات و پیشنهادات مد نظر داشته باشند:

امنیت اطلاعات

تمام اصول و رویه‏‌های تلنت یاب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک بوده و متعاقبا کارجویان و کارفرمایان حقیقی و حقوقی نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با آنها هستند. اگر در قوانین، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تلنت یاب تغییراتی ایجاد شود، با بروز رسانی آنها در همین صفحه، این افراد از تغییرات آگاه شده و به معنای پذیرش اصول و رویه ها از سوی شما خواهد بود.

نگهداری و امنیت رمز عبور بر عهده کاربران و سازمان هاست و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، به کاربران توصیه اکید می شود که رمز خود را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند. تلنت یاب هویت شخصی کاربران و هویت سازمانی کارفرمایان را به صورت محرمانه نگه داری کرده و اطلاعات شخصی آنان را در اختیار اشخاص و یا سازمان های حقیقی و حقوقی قرار نمی دهد، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور به این کار شود.

* لازم به ذکر است رزومه کاری کاربران تلنت یاب قابلیت نمایش (بدون دسترسی به اطلاعات تماس) در نتایج موتورهای جستجو را دارد.