نسخه جدید رزومه ساز: ساده و سریعتر از همیشه رزومه بسازید Show Waypoints Show Trail

رویه های حریم شخصی تلنت یاب

تلنت یاب با در نظر گرفتن ارزش پروفایل های کارفرمایان حقیقی و حقوقی و کارجویان و با احترام به حریم خصوصی تمام ذی نفعان خود، اطلاعات آنها را حفظ کرده و بدون کسب اجازه از صاحبان آنها را در معرض نمایش قرار نمی دهد. در همین راستا کاربران ما (کارجویان) می توانند با مشخص کردن نوع نمایش پروفایل خود در صفحه اطلاعات شخصی از حریم شخصی مطمئن شوند. سازمان ها (کارفرمایان) ما نیز اطمینان داشته باشند که جزییات سازمان آنها صرفا برای تسهیل سرویس های تلنت یاب بوده و به صورت محرمانه از آنها نگه داری خواهد شد. کاربران (افرادی که رزومه خود را تکمیل کرده اند) دارای حق انتخاب نمایش رزومه خود هستند و می توانند دو حالت نمایش و یا عدم نمایش را انتخاب کنند.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

به منظور کارکرد مناسب امکانات وب سایت برای فیلتر، پالایش و نمایش هوشمند، تلنت یاب از تمامی اطلاعات ثبت شده افراد و سازمان ها و اطلاعات موجود استفاده می نماید. این اطلاعات عمدتا شامل اطلاعات شخصی و تمامی بخش های مربوط به پروفایل کاربران، اطلاعات مربوط به سازمان ها، فرصت های شغلی اعلام شده، اطلاعات مربوط به شرکت های همکار تلنت یاب برای معرفی فرصت های توسعه، جزییات پرداخت (مانند شماره پرداخت، کد امنیتی، تاریخ و ..)، ایمیل ها و اطلاعات تماس، رفتارهای مربوط به جست و جوی شغل و جست و جوی رزومه ها است. از این اطلاعات به منظور ثبت نام، مدیریت، معرفی فرصت های شغلی و توسعه ای، پردازش و تماس با مخاطبان استفاده می گردد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به شرایط استفاده مراجعه کنید.

زمانی که افراد برای فرصت های شغلی اعلام درخواست می کنند، کارفرمایان به اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کرده و از آنها استفاده می کنند. کارفرمایان می توانند به صورت مستقیم با این افراد تماس بگیرند و نیز به رزومه های آنها به منظور توسعه حرفه ای آنها بازخورد بدهند. اطلاعات این بازخورد محرمانه بوده و فقط برای صاحبان آن قابل نمایش خواهد بود. همچنین نتایج مربوط به ارزیابی و آزمون ها نیز با حق انتخاب کاربران همراه است و بدون کسب اجازه آنها نمایش داده نمی شود. میزان بازدیدها و بازدیدهای مربوط به بخش های مختلف، آدرس های IP در صورت نیاز، لینک های مورد نیاز و دامنه ها نیز به منظور تحلیل آماری مورد استفاده قرار می گیرد.

حفظ امنیت ورود کاربران

همه کاربران و اعضای تلنت یاب مسئول حفظ حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده آنها خواهد بود. برای اطمینان از عدم ورود ربات، گزینه ( I’m not robot) در قسمت عضویت لحاظ شده است. در صورت فراموشی رمز عبور نیز تدابیر مربوط اتخاذ شده، اما توصیه می شود که در حفظ رمز عبور خود دقت فرمایید و در اختیار دیگر افراد قرار ندهید. در صورت وجود هرگونه مشکل و مسائل حریم خصوصی حتما آن از طریق راههای ارتباطی با ما در میان بگذارید.