مختصری از من

پیشینه شغلی

 • خرداد ۱۳۹۱ تا مهر ۱۳۹۱
  شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد
  مهندسی برق/ کارآموز قسمت کنترل

  توضیحات: در این دوره،در قسمت کنترل مشغول به کارشدم.ابتدا به صورت نرم افزاری و کار با نرم افزار هایی همچون wincc flexible و قطعاتی مانند اسیلوسکوپ شروع به کار کردم و سپس به ایستگاهها انتقال یافتم. در ایستگاهها در قسمت کنترل وظیفه چک کردن اتاق برق ها ، گیت های ورودی و خروجی،تست سنسورها و چک اتاق مخابرات از جمله کارهای انجام شده بود.

پروژه ها

 • 1393
  انجام پروژه شبیه ساز خط تولید آب معدنی به عنوان پروژه پایانی دانشگاه

  توضیحات: در این پروژه از دیسک گردان پلاستیکی که دارای شش محفظه با زوایای 60 درجه استفاده شده است.دیسک بوسیله شافت آهنی و چرخ دنده پللاستیکی به موتور اصلی که با ولتاژ 5 ولت کار می کند متصل شده است.در روی دیسک گردان قطعات فلزی بکار رفته که سنسور با حس کردن آنها ،خروجی برابر 24 ولت به plc می دهد که سبب توقف موتور اصلی در مرحله بعد می شود.
  دو میکرو سوییچ یکی قبل از مرحله پمپاژ و دیگری بین مرحله پمپاژ و بستن درب بطری به منظور تشخیص حضور یا عدم حضور بطری ها وجود دارند که در صورت وجود سیگنال مورد نظر به صورت سیگنال ولتاژی به plc ارسال می گردد.
  در مرحله پمپاژ آب،اگر میکرو سوییچ حضور بطری را تشخیص داده باشد،پمپ شروع به پر کردن بطری مینمایدو بطری را پر میکند.(در این مرحله به دلیل نبود امکانات کافی مجبور به استفاده از سیستم زمانی براب پر کردن بطری ها شدیم.)
  در مرحله بعد بستن درب بطری به همراه برچسب زنی به صورت همزمان انجام میپذیرد،سه جک پنوماتیک که ازطریق شیرهای کنترل فشار،شیرهای راه دهنده پنوماتیکی و واحد مراقبت به پمپ هوا متصل اند در این مرحله بکار رفته اند.
  قاب پک به کمک شیر وکیوم درب بطری را مکش کرده . بوسیله دوجک پنوماتیک که یکی عمودی و دیگری افقی قرار دارند،برروی بطری قرار می دهد.یک موتور 12 ولت که برروی آن قالبی از بطری قرار دارد،توسط جک پنوماتیک بطری را از پایین گرفته و آنها را می چرخاند.در حین چرخیدن بطری برچسب ها که دور یک رول پیچیده شده اند توسط نگهدارنده به بطری چسبیده و کاغذهای اضافی برچسب ها توسط یک آزمیچر 5 ولت جمع آوری می شود.
  عناصر بکاررفته در پروژه:
  Plc ، منبع تغذیه،سنسور القایی،میکروسوییچ،موتور،قاپ پک و وکیوم،واحد مراقبت پنوماتیک،شیر راه دهنده پنوماتیک 2/3 و 2/5 ،جک پنوماتیک یک طرفه،پمپ آب،شاسی استارت و استپ،شیر کنترل دبی پنوماتیکی

دانش تخصصی

 • توانایی کار با plc و hmi و drive موتور
  100% Complete
  عنوان مدرک: دارای مدرک plc,wincc,drive از سازمان فنی و حرفه ای مشهد

زبان

 • انگلیسی
  80% Complete
  عنوان مدرک: درحال گذراندن کلاسهای زبان انگلیسی و توانایی مکالمه و درک مطلب به صورت نسبتا خوب
دانش تخصصی
 • توانایی کار با plc و hmi و drive موتور
  100% Complete
  عنوان مدرک: دارای مدرک plc,wincc,drive از سازمان فنی و حرفه ای مشهد
https://.com