افتخار به گذشته، امیدوار به آینده

www.aujan.com

مشخصات

شركت صنايع عوجان ايرانيان (سهامى خاص) كه در سال 1384 در تهران تأسيس شده است، برندهاى نوشيدنى شركت رانى رفرشمنت (يك شركت سرمايه گذار مشترك ميان هولدينگ گروه عوجان و كوكاكولا) را تحت ليسانس و با گردش مالى سالانه اى بالغ بر 120 میلیون دلار توليد، عرضه و بازاريابى مى كند. شركت صنايع عوجان ايرانيان داراى يك واحد توليدى فوق پيشرفته با مساحت 56000 متر مربع و 210 كارمند در شهر صنعتى كاوه در شهر ساوه است. اين كارخانه داراى سه خط توليد با سرعت بسیار بالا می باشد که قادر است سالانه افزون بر يك ميليارد نوشيدنى در قوطى هاى آلومينيومى و بطری های شیشه ای توليد نمايد. شركت صنايع عوجان ايرانيان در حال توسعه يك زيرساخت بين المللى در زمينه فروش و توزيع است كه از طريق شبكه گسترده اى از توزيع كنندگان در سراسر ايران فعاليت مى كند. اين شركت همچنين 130 کارمند دارد كه در دفتر مركزى و واحد فروش مشغول به كار هستند.
شركت قوطى سازى آلومينيوم كاوه (سهامی خاص) که در سال 1385 تأسيس شده است، يك شركت توليدى تمام خودکار در زمينه توليد قوطی هاى آلومينيومى دو تكه براى توليد انواع قوطى نوشيدنى است. اين شركت نخستين توليد كننده قوطى آلومينيومى دوتكه در جمهورى اسلامى ايران است. شركت قوطى سازى آلومينيوم كاوه سالانه حدود 765 ميليون قوطى براى برندهاى بزرگى همچون رانى، كوكاكولا، پپسى و ساير برندها توليد می كند و گردش مالى سالانه آن 80 ميليون دلار است. اين شركت همچنين داراى كارخانه اى به وسعت 57000 متر مربع و خط توليدى يكپارچه با 200 نفر كارمند است. شركت قوطى سازى آلومينيوم كاوه قصد دارد ظرفيت توليد خود را با نصب و راه اندازى يك خط توليد ديگر، به ميزان دو برابر افزايش دهد.

مسیر شغلی، توسعه ی فردی و پیشرفت کاری

اولویت استخدام از داخل سازمان و فراهم بودن مسیر رشد، این فرصت را برای کارکنان فراهم می‌کند تا از بدو استخدام، مسیر شغلی خود را یافته و در راستای آن حرکت کنند. شما می‌توانید کار خود را از پایین ترین سمت های سازمانی شروع کرده و تا سمت های مدیریتی پیشرفت کنید. بسیاری از مدیران ارشد و میانی عوجان، کارشناسان، سرپرستان و فروشندگان سابق این شرکت بوده‌اند. ارزیابی عملکرد ماهانه /سالانه و پرداخت های منظم مبتنی بر نتایج ارزیابی عملکرد در قالب بخشی از بسته ی جبران خدمات و همچنین تاثیر مستقیم این نتایج در سیستم ارتقاء شغلی و افزایش حقوق سالانه نشان دهنده ی توجه سازمان یافته به عملکرد کارکنان است

ارزش ها

سادگی: ما تجارت خود را ساده، قابل درک و با تمرکز بر جنبه های اصلی کار حفظ می نماییم. همکاری: ما با هم کار می کنیم، ایده های خود را در فضای باز و سازنده مطرح می نماییم. احترام: ما سوابق و روشهای کاری مختلف را تشویق نموده و از تنوع استقبال می نماییم. راستی و صداقت: ما در کلیه فعالیتهای خود صادق هستیم. عملکرد: ما نتایج کاری را به موفقیتهای شخصی ترجیح می دهیم. شفافیت: ما اطلاعات را با هم در میان گذاشته و علاوه بر موفقیتها، مشکلات را نیز منعکس می نماییم.

فرهنگ کاری

فرهنگ سازمانی در شرکت صنایع عوجان ایرانیان، محیط کار صمیمی در کنار استفاده از روش های آزموده شده ی کار گروهی امکان رشد و پیشرفت کارکنان را فراهم کرده‌‌است. احترام متقابل، آموزش کارکنان در حین انجام کار توسط مدیران و پشتیبانی از پیشرفت کارکنان برای تصدی سمت های مدیریتی، از مهم ترین اولویت های ما به حساب می آیند.ویدئو معرفی

تصاویر محیط کار