دیجی کالا
دیجی‌کالا بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه‌ی دهمین سال فعالیت، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که دیجی‌کالا از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

www.digikala.com

مشخصات

دیجی کالا

دیجی‌کالا بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه‌ی دهمین سال فعالیت، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که دیجی‌کالا از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است. دیجی‌کالا، نام پیشروی دنیای فناوری اطلاعات کشور، این روزها بستر تحقق آرزوی آنها است که می‌خواهند رویا بسازند؛ آینده‌ای که در آن هم کارکنان و هم مشتریان، حال خوب مدام و هر روزه، بهترین خاطره‌شان است. اگر شما هم مثل ما فکر می‌کنید و تمایل دارید در فرصت‌های شغلی اعلام شده به تیم ما بپیوندید، قطار ما که برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ و بزرگ‌تر با حداکثر سرعت در حال حرکت است، برای شما هم جا دارد. وارد شگفت‌انگیزترین تجربه‌ی زندگی حرفه‌ای‌تان شوید.

خلاقیت و نوآوری

در دیجی‌کالا، خلاقیت و نوآوری را راهی برای استفاده‌ی بهینه از منابع محدود در اختیار بشر می‌دانیم و عمیقا براین باوریم که زندگی مشتریان‌مان ‌می‌تواند با راه‌حل‌های خلاقانه‌ی ما دلپذیرتر و راحت‌تر شود.

سخت‌کوشی

ما سخت‌کوشی را از پدران و مادران این سرزمین آموخته‌ایم و معتقدیم فردای بهتر جز با تلاش به دست نمی‌آید و رفاه، پاداش مردمانی است که در عرصه‌ی زندگی در مسیر درست و برای هدف درست می‌جنگند.

احترام و اعتقاد

اعضای خانواده دیجی‌کالا خود را وام‌دار فرهنگی می‌دانند که اعتقاداتش همچون ریسمانی قدرتمند تکیه‌گاه مردمانش است و در آن احترام، پیش‌فرض تعاملات انسانی است. کسب‌وکار ما در دیجی‌کالا تنها یک تجارت نیست، رابطه‌ای انسانی مبتنی بر احترام و علاقه و معنویت با یکدیگر و با مشتریان‌مان است.

کارگروهی

ما در دیجی‌کالا، انگشتان یک دست هستیم که با گره شدن، به قدرت بیشتری برای رسیدن به اهداف بزرگ می‌رسیم. کار گروهی و هم‌افزایی ناشی از فعالیت در کنار هم برای ما یک ارزش است و ما از آن به عنوان یک راه‌حل سریع‌، مطمئن و دقیق برای تمام فعالیت‌های خود استفاده می‌کنیم.

اعتقاد به هدف

کسب‌وکارهای بزرگ، مدیون فکرهای بزرگ هستند و فکرهای بزرگ به اهداف بزرگ و ارزشمند می‌اندیشند. ما در دیجی‌کالا برای انتقال تجربه‌ی «خرید باهوش» به مشتریان خود اهداف دقیقی تعیین کرده‌ایم و برای رسیدن به آن اهداف همه اعضای تیم طبق یک برنامه‌ی مدون تلاش می‌کنند.

شایسته سالاری

همه ی ما همیشه سعی داریم که محیط کاری دیجی‌کالا یک محیط شاداب، پویا و بستر موفقیت اعضای تیم‌مان باشد و برای بزرگ شدن خانواده‌ی همکاران‌مان به دنبال آن‌هایی می‌گردیم که توانایی فنی، دانش کافی و شایستگی فردی لازم را برای همراهی در این خانواده‌ی دوست‌داشتنی داشته باشند.تصاویر محیط کار

صالح میرکهرمی

واحد بازرگانی

تجربه محیط های کاری جدید همیشه لذت بخشه ولی لذت بخش تر، اینکه که این حس ثبات داشته باشه؛ 3 سال پیش وقتی به آرزوی دیجی کالایی شدن رسیدم، زندگی کاریم رنگ و بوی خوشی گرفت، شدم عضوی از خانواده ای که برای خوب بودن و رشد کردنت ارزش قائله. خانواده ای که با همه چالش ها و فراز و نشیب هایی که با آنها روبرو میشی، بازم بهت ایده و انگیزه میده و بهت نشون میده برامون مهمی. تجربه سه ساله بهم ثابت کرد هم میشه عاشق کار و شغلت باشی هم کنارش دوستها و همکارهایی داشته باشی که وجودشون شادی و آرامش میاره. دیجی کالا بهم یاد داد چطور میشه با افراد بیشتری در ارتباط بود و در عین حال ازشون یاد گرفت و چقدر لذت بخشه بعد از این تجربه ها، حالا نوبت خودت باشه که سهم دانشی که بدست آوردی را به دیگری نوپا انتقال بدی.

کیانوش کیقبادی

واحد محصول

خیلی ها براشون سوال پیش میاد که چرا دیجی‌کالا موفقه؟ اتفاقا برای من هم قبل از ورود به دیجی‌کالا این سوال مطرح بود. تا اینکه وارد دیجی‌کالا شدم و تصویری واقعی از کار گروهی را دیدم. در دیجی‌کالا علاوه بر اینکه توانستم از برآیند تجربیات کاری که در سالهای گذشته کسب کرده بودم استفاده کنم، صورت مسئله هایی دیدم که شاید در هیچ شرکتی در ایران تجربه نشده باشد. در دیجی‌کالا هیچ کاری آسان و ساده نیست و نیاز به دانش و سخت کوشی دارد اما هیجان مثبت ناشی از کار باعث میشود که من و اکثر همکارانم همیشه بیشتر از ساعت مقرر کاری ، فعالیت کنیم . فضای بازهمراه با اعتماد و راهنمایی مدیران و داشتن تیم سخت کوش و با انگیزه باعث شد که بتوانم پروژه ای مانند دیجی استایل را به مرحله اجرا برسانم . بسیار خوشحالم که در مجموعه ای فعالیت دارم که از مدیرعامل تا سایرین ، رابطه ای نزدیک و شفاف دارند و همگی یک تصویر ذهنی برای پیشبرد کار دارند. همین عوامل باعث شده که دیجی‌کالا خارج از حد تصور رشد کند و به عنوان یک برند در سطح بین المللی شناخته شود.

پریسا کبیریان

واحد بازاریابی

زمانی که وارد دیجی‌کالا شدم کمتر از ۱۰۰۰ نفر پرسنل داشت و حالا این تعداد به بیشتر از ۲۰۰۰ نفر رسیده است. کار کردن در این خانواده بزرگ بسیار هیجان‌انگیز است. از اینکه در شرکت بزرگ و موفقی چون دیجی‌کالا کار می¬‌کنم بسیار خوشحالم و من تجربه¬‌های زیادی را در اینجا کسب کرده‌ام. در دیجی¬‌کالا همه با انرژی زیادی برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش می¬‌کنند و من فکر می‌کنم که این شرکت می‌تواند بزرگترین مصداق کار گروهی در ایران باشد. امیدوارم لحظه به لحظه دیجی¬‌کالا پیشرفت بیشتری کند و من هم بتوانم نقش مهمی را در این مسیر ایفا کنم.