مشخصات

پین تا پین؟ اصلا پین تا پین یعنی چه؟ خب ساده اش می‌شود از مبدا تا مقصد. منظور از پین، نقطه‌ای است که روی نقشه علامت گذاری شده. که معمولاً دو جایی است که سفری شروع و تمام می‌شود. پس یعنی از "الف" تا "ی" سفر. هر چند سفر واقعاً "ی" ندارد، یعنی درست‌تر بگوییم، پایانی ندارد. همیشه جایی برای سفر کردن وجود خواهد داشت. خشت اول پین تا پین در بهار نود و چهار گذاشته شد . تیم جوان پین تا پین با عشق به کارشان و باور به هدفی که داشتند- که عبارتست از گسترش توریسم بین جامعه‌ی ایرانی و رساندن ایران به جایگاهی که باید در دنیا از لحاظ درآمد زایی از توریسم داشته باشد. الهام بخش ما برای انجام کارمان ذات سفر و تجربه‌هایی بود که خود ما از مفهوم مسافرت داشتیم. هیجان تجربه‌ی چیزهای نو، چیزهایی که روتین و روزمره نیستند. همین که می‌دانیم میلیون‌ها جا برای دیدن هست که هیچ‌وقت هم شاید نتوان دیدشان، انگیزه‌ی ما را برای معرفی آن‌ها به مسافران بالا برد. گفتیم که هویت پین تا پین از مخاطبانش شکل می‌گیرد. از تسهیلاتی که برایشان فراهم می‌کند تا بهترین تجربه را داشته باشند، تجربه‌ای که خودشان نیز در شکل گیری آن دخیل هستند. پین تا پین برای مردم است. مردم ِ مسافر. مسافران باعث به وجود آمدن تمام این خطوط هوایی، هتل‌ها و سرویس‌های سفر قوی‌تر می‌شوند. پین تا پین با عشق به مردم کارش را شروع کرده، و امیدوار است بتواند این عشق را از آن‌ها هم بگیرد.

فرهنگ سازمانی

مهم‌ترین ارزش برای پین تا پین دوستی و رفاقت است، در حالی که حجم و فشار کار بسیار زیاد است. به صورتی که پرسنل صبح با خوش‌حالی به سمت محل کار می‌روند و شب هم بعد از تمام شدن ساعت کاری بازهم خوش‌حال هستند، چون فضای بسیار دوستانه‌ای در پین‌تاپین حاکم است و سعی هم شده‌است محیط کار با اضافه شدن امکاناتی چون اتاق بازی، ‌بام‌باغ و فضای ناهارخوری شادتر باشد. در‌ضمن مدیر هر تیم با توجه به روحیه تیم کارهایی انجام می‌دهند که رضایت تیم بیش‌تر شود؛ به عنوان مثال گروه بازاریابی بعضی از جلسات خود را در کافی‌شاپ برگزار می‌کنند، تا زمانی را هم در فضای متفاوتی بگذرانند.

برنامه‌های خاص ارتقای کیفیت کار و زندگی

در سال جدید با اضافه شدن مدیر داخلی به شرکت، به جزییات فضای کار و زیبایی دفتر بیشتر توجه شده است. به عنوان مثال استفاده از گل در دکوراسیون، یا تهیه خودکار رنگی برای پرسنل. برگزاری برنامه‌هایی خارج از شرکت برای این که پرسنل هم‌دیگر را بیشتر بشناسندهم به صورت دوره‌ای و مناسبتی در پین تا پین مرسوم بوده است. برنامه‌های جانبی مانند تماشای فیلم به صورت دسته‌جمعی بعد از ساعت کاری هم در بهتر شدن فضای کاری تاثیر مناسبی داشته است.تصاویر محیط کار

مریم علی محمدی

عضو تیم مالی

کار کردن در پین تا پین خوب است، هیجان دارد، راکد نیست، مسائل جدید پیش می‌آید، اما سخت است. برای انسان‌های جنگجو هیجان دارد و خوب است.