تپ 30

مشخصات

تپ 30

تپسی (TAP30) سامانه هوشمند درخواست تاکسی است که در حال حاضر در شهرهای تهران و کرج و اصفهان خدمات خود را ارائه می‌دهد. تپسی از طریق اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی، شما را با سفیران (رانندگان) مرتبط می‌سازد. شما به راحتی، با دو کلیک می‌توانید درخواست خودرو دهید و سفری با کیفیت، ایمن و ارزان را تجربه کنید.

فرهنگ سازمانی

تپسی علاقه به پیش‌رفت کاری در تمامی جهات دارد؛ پیش‌رفت کاری و حمایت برای انجام پروژه‌های مختلف از پرسنل از مهم‌ترین فاکتور‌ها می‌باشد. احترام متقابل هم از فاکتور‌های بسیار مهم برای شرکت است. در شرکت افرادی که بر روی یک پروژه کار می‌کنند احساس تعلق به پروژه دارند. علاوه‌براین‌ها سعی بر این بوده که رابطه، رئیس و مرئوس نباشد و بر پایه دوستی و صمیمیت استوار شود.

برنامه‌های خاص ارتقای کیفیت کار و زندگی کارکنان

ما هنوز داریم در مورد بهترین مکان برای کار تحقیق می‌کنیم و تلاش می‌کنیم استاندارد‌های کیفیت کاری را افزایش دهیم. یکی از مهم‌ترین اهدافی که داریم این است که پرسنل از آینده خود مطمئن باشند و به میزان کاری که می‌کنند حقوق و مزایا دریافت کنند. در هر هفته جلسه‌ای بین کارکنان و مدیر مستقیم آن‌ها برگزار می‌شود که پرسنل مشکلات خود را به صورت مستقیم با مدیر خود مطرح می‌کنند. نکته‌ای که در تپسی وجود دارد این است که پیشرفت پله پله است و با توجه به میزان تحصیلات توانایی و تجربه، به تدریج پیشرفت می‌کنند و سعی کرده‌ایم از اخراج‌های بی‌رویه استارت‌آپی جلوگیری کنیم. در انتهای هر فصل میزان کار و بازخورد هر شخص و تیم محاسبه شده و افرادی که از میزان لازم کم‌تر فعالیت داشته باشند، با ایشان طی جلسه‌ای مذاکره می‌شود تا در فصل آتی بهتر کار کند.تصاویر محیط کار

امیر حسین سامانی

ناظر بخش پشتیبانی

از کار در تپسی حس خوبی دارم و محیط بسیار دوستانه است و همین جو دوستانه باعث می‌شود اگر ایرادی هم هست، دیده نشود.

سارا غفاری

کارشناس واحد منابع انسانی

بزرگ‌ترین تفاوت تپسی با دیگر شرکت‌هایی که من در آن کار کردم نیروی جوان و پرانرژی آن است، محیط بسیار صمیمی و دوستانه است به‌طوری که احساس می‌کنیم یک جمع دوستانه هستیم.

مرجان سلیمانی

پرسنل بخش دیجیتال مارکتینگ

بهترین تعریف این است که انسان در تپسی زنده است، نه به آن معنا که کار ساده است اما اثر کار خود را می‌بینید.