مشخصات

شرکت ارتباطات مبین‌نت با هدف ایجاد زیرساخت‌های باندپهن بی‌سیم به‌صورت سراسری در سال 1387 تأسیس شد. این شرکت پس از شرکت در مناقصه‌ی سراسری وایمکس و اخذ پروانه‌ی این فناوری در سال 1389 شبکه‌ی سراسری ارائه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم بر بستر فناوری وایمکس را بهره‌برداری کرد و توانست در مدت کوتاهی بیش از 850 هزار مشترک را جذب نماید. در سال 1393 مبین‌نت تحقیقات در زمینه‌ی ارتقای فناوری را آغاز کرد و یک سال بعد با اخذ مجوز «ارائه‌ی کلیه‌ی فناوری‌های بی‌سیم ثابت»؛ پایه‌‌های شبکه‌ی TD-LTE خود را بنیان نهاد. با ادامه‌ی روند تحقیقات، راه‌اندازی به‌صورت پایلوت و ارتقای تجهزات و زیرساخت‌ها؛ مبین‌نت موفق شد در دهم بهمن سال 1395؛ شبکه‌ی بی‌سیم سراسری خود بر بستر TD-LTE را در پنج شهر تهران، ری،کرج،مشهد و کیش راه‌اندازی کند. هم‌اکنون مبین‌نت در شهرهای مختلف کشور اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت را با فناوری TD-LTE و با سرعت تا 40 مگابیت بر ثانیه ارائه می‌کند. درکنار ارتقای فناوری، راه‌اندازی یک مرکزداده‌ی مجهز این امکان را برای مبین‌نت ایجاد کرد تا بتواند در کنار ارائه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت (TD-LTE)، طیف وسیعی از خدمات ارزش‌افزوده را نیز ایجاد کند. شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن توسعه‌ی شهرهای تحت پوشش خود تلاش کرده است تا راهکارهای مختلف ارتباطی را برای سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف ارائه نماید.

ارتباطات درون‌سازمانی

مبین‌نت با ایجاد پورتال داخلی، استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی و ایمیل‌های سازمانی، سعی نموده است سطح اطلاع‌رسانی در مجموعه‌ی خود را در حد استاندارد نگه داشته و با استفاده از مکانیزم‌های ارتباطات درون‌سازمانی، ضمن افزایش تعاملات داخلی، فرایند‌های ایجاد فرهنگ سازمانی متعالی را ایجاد نماید.

فضای کاری متعالی

مبین‌نت همواره می‌کوشد تا با ایجاد فضای تعاملی بین کارکنان، امکان رشد و پیشرفت ایشان را در قالب برنامه‌‌های متنوع درون‌سازمانی ایجاد کند. برگزاری مسابقات داخلی، طرح‌های نظرسنجی مختلف، مشارکت در امور خیریه به‌صورت همگانی و... همگی برنامه‌های بوده‌اند که به‌صورت اشتراکی توسط واحدهای منابع‌انسانی و روابط عمومی پیگیری شده است.ویدئو معرفی

تصاویر محیط کار