افراد متعهد، کوشا و خلاق همواره در اولویت های سازمان جهت همکاری قرار دارند

peykebartar.com

مشخصات

گروه شرکت‌های برتر با بیش از ۱۷ سال فعالیت موثر در حوزه تبلیغات، در حال حاضر دارای 30 رسانه قدرتمند چاپی و دیجیتال است که تمامی صنوف کاری را تحت پوشش قرار می‌دهد. ما رسالت خود را کمک هرچه بیشتر به تعالی فرهنگی و افزایش آگاهی اجتماعی از طریق تولید محتوای ارزشمند در تمامی بسترهای رسانه‌ای می‌دانیم. ارزش‌های سازمانی پیک برتر: کار گروهی و دانش جمعی خلاقیت و نوآوری اعتماد متقابل و رفتار حرفه‌ای تلاش مستمر و ارزش‌آفرین

جذب سرمایه انسانی

گروه رسانه های پیک برتر همواره تلاش می کند شرایط جذب کسانی را که از استعداد و تعهد کافی برای همکاری در حوزه های فعالیت خود برخودار هستند، را فراهم نماید. افراد متعهد، کوشا و خلاق همواره در اولویت های سازمان جهت همکاری قرار خواهند داشت.

خلاقیت و نوآوری

گام نهادن در راه های جدید، خلاقیت و نوآوری را می طلبد. تیم گروه رسانه های پیک برتر از تغییر استقبال خواهد کرد.

اعتماد و اخلاق حرفه ای

گروه رسانه ها تلاش کرده است تا محیطی شفاف را برای همکاران خود فراهم کند و مبلغ و پیشرو در اخلاق حرفه ای جامعه تخصصی خود باشد

تاریخچه گروه رسانه های پیک برتر

گروه رسانه های پیک برتر در سال ۱۳۷۹ با پوشش گسترده تبلیغات محلی در تهران متولد شد و در طول مسیر توسعه خود توانست خانواده بزرگ "گروه رسانه های پیک برتر" را پایه گذاری کند. در حال حاضر گروه رسانه های پیک برتر با بیش از ۳۰ ایده و نوآوری فعالیت می کند.

رسالت گروه رسانه های پیک برتر

تیم "گروه رسانه های پیک برتر" رسالت خود را کمک هر چه بیشتر به تعالی فرهنگی و افزایش آگاهی اجتماعی از طریق تولید محتوای ارزشمند در تمامی بسترهای موجود رسانه ای می داند. همچنین ماموریت دارد تا بسترهای تبلیغاتی متنوع را همراه با ارائه خدمات اثربخش جهت توسعه فروش و برندسازی در اختیار کسب و کارهای محلی قرار دهد. در همین راستا گروه رسانه های پیک برتر خدمات تبلیغاتی خود را همگام با توسعه تکنولوژی های ارتباطی در قالب سبد متنوعی از فرصت‌های تبلیغاتی و با ترکیبی از مشاوران متخصص حوزه فروش در زمینه توسعه کسب و کار ارائه خواهد کرد.

چشم انداز گروه رسانه های پیک برتر

گروه رسانه های پیک برتر تاکنون با حمایت از اندیشه های خلاق و توانمند در عرصه کارآفرینی فضای مجازی و چاپی محصولات بسیاری را به جامعه مخاطبین معرفی کرده است و قصد دارد با مشارکت در حوزه رسانه‌های آنلاین (وب سایت و اپلیکیشن) نسبت به توسعه سبد محصولات موفق فعلی خود اقدام کند.


علیرضا زنگنه

مدیر طراحی و صفحه بندی

منوچهر صدری

مدیر توسعه

ملیحه خسروآبادی

معاون توسعه سرمایه انسانی

مجید محسنی

معاون مالی

فرهاد افرادی

معاون فروش