پرهام
ارائه‬ خدمات جامع و راهکار های تخصصی
هم راستا با توسعه پایدار 
در جهت آبادانی کشور ماموریت ماست.

www.parham-co.ir

مشخصات

پرهام

شرکت پرهام از سال 1388 با گردهم آیی نیروی انسانی کارآمد، متخصص و با انگیزه پا به عرصه فعالیت گذاشت. پرهام به عنوان شرکتی جوان و خلاق، همواره در پی ورود به عرصه های نوین کسب و کار بوده است و در همین راستا حوزه خدمات همراه را به عنوان یکی از شاخه های اصلی فعالیت خود مدنظر قرار داده است. ماموریت شرکت پرهام اینچنین تعریف شده است: "ارائه خدمات جامع و راهکارهای تخصصی و هم راستا با توسعه پایدار در جهت آبادانی کشور".

آموزش و توسعه نیروی انسانی

فراهم کردن مسیر شغلی رو به رشد، رضایت بخش و پربار برای کارکنان یکی از سیاست های سازمان ماست. تمرکز بر رشد و یادگیری تک تک اعضای شرکت همواره از اولویت ها به شمار می رود. از این رو ما با تمرکز بر حوزه های توسعه و آموزش، تشخیص درست نقاط قوت و ضعف، پشتیبانی و حمایت از نیروهای کارآمد از طریق روش های متفاوتی همچون سیستم های پاداش دوره ای و فراهم کردن فرصت های آموزشی، همواره سعی بر جذب و نگهداشت نیروهای تاثیرگذار داشته ایم.

همکاران شما در پرهام

خانواده پرهام را گروهی از نیروهای تازه نفس و جوان، خلاق و پرانرژی و البته متخصص تشکیل می دهند. بیش از نیمی از همکاران ما فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر ایران و دنیا هستند. مجموعه پرهام با فراهم کردن بستر رشد و امکان کسب تجربه برای جوانان تحصیل کرده و توانمند به محلی برای پرورش افراد حرفه ای و متخصص تبدیل شده است که پس از آن، همین افراد متخصص و وفادار به سازمان تبدیل به بازوانی قدرتمند برای رشد و توسعه کشور می شوند.

ارزش ها و فرهنگ سازمانی

نیرو انسانی مهم ترین سرمایه در پرهام به شمار می رود.نیروی انسانی مهمترین سرمایه در پرهام به شمار می رود و به همین دلیل فراهم آوردن فرصت های شغلی متناسب با توانمندی های فردی و در راستای مسیر رشد و توسعه سرمایه انسانی شرکت، همواره از اولویت های پرهام است. ما اعتقاد داریم هیچ شرکتی جز با خلق شکوفائی و فرصت برای کارکنان خود نمیتواند موفق باشد. در همین راستا خود را متعهد می دانیم بهترین فرصت ها را در اختیار همکاران قرار دهیم تا توان بالقوه خود را عملی سازند. تشویق و گسترش روحیه کار تیمی، خلاقیت و نوآوری بستری مناسب برای پیشرفت تمامی اعضای شرکت فراهم می آورد. ما در کنار یکدیگر خانواده ای هستیم که پیشرفت خود را در ارتقا و رشد تک تک اعضای تیم میدانیم. ما اهمیت داشتن محیطی سرزنده و سالم را بخوبی می دانیم و در همین راستا تلاش کرده ایم با ایجاد امکانات ورزشی و تفریحی در مجموعه، چنین فضایی را خلق کنیم، فضایی که در آن همه با هم احساس شادابی را در کنار کار تجربه کنیم و ثابت کنیم که کار هم جزو لذت بخشی از زندگی است.تصاویر محیط کار

ترگل خوشنویسان

مدیر منابع انسانی

ما تو پرهام فضایی رو فراهم کردیم که همه تو زمینه تخصصی خودشون هم کار می کنن، هم خوش می گذرونن و هم رشد می کنن.

شروین شادمهر

کارشناس تدوین

به عنوان یک تدوینگر، همیشه از کارهای روتین و یکنواخت فراری ام. ولی کار تو یک محیط دوست داشتنی با افرادی که کم و بیش مثل خودتن و فضای کاری دلپذیری رو برای همدیگه ایجاد می کنن، دیگه هیچ یکنواختی و روتینی رو توی کارت باقی نمی ذاره

مرتضی قرائی

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های تجاری

پرهام جاییه برای خلق ارزش کنار آدمهای دوست داشتنی

فرانک پرکمی

سرپرست تولید محتوا

یک شرکت خلاق و جوون، پر از اتفاقات خوب و دوستای خوب. اینجا می تونی به رویاهات برسی