مشخصات

علی بابا بزرگترین سامانه فروش آنلاین بلیط در ایران است که خدمات فروش بلیط هواپیما، بلیط قطار و تورهای گردشگری را به مشتریان خود ارائه می‌کند. این شرکت از زیرمجموعه‌های هلدینگ توشا (توسعه تجربه شایسته سفر) است، هلدینگی که با هدف توسعه‌ی صنعت گردشگری و کمک به زیرساخت‌های این صنعت تشکیل شده است. علی‌بابا اولین زیرمجموعه‌ی این هلدینگ است و توانسته ظرف مدت ۳ سال، سهم بزرگی از بازار گردشگری ایران را کسب کند. دو برند جاباما و زورق از دیگر زیرمجموعه‌های توشا هستند. کار کردن در علی‌بابا به معنای پذیرفتن چالش‌های جدید است. چابکی، پیشروی و نوآوری از ویژگیهای اصلی علی‌بابا هستند که در همه بخش‌ها و دپارتمان‌ها دیده می‌شوند. ما در علی‌بابا از فرهنگ راهبری پیروی می‌کنیم، فرهنگی که ما را برای رسیدن به اهداف ارزشمندمان قدرتمند و پایدار می‌کند. رهبران علی‌بابا مدیر نیستند، بلکه مربیانی هستند که توسعه فردی کارکنان جزء اولویتهای آنهاست. علی‌بابا به عنوان پلتفرم شماره یک خدمات آنلاین گردشگری کشور، میزبان یک چهارم از کاربران ایرانی است. هدف این مجموعه ایجاد بستری برای عرضه تمامی خدمات سفر و گردشگری به صورت یکجا به کاربر ایرانی است. بیش از 97 درصد از کاربران وبسایت علیبابا از دریافت خدمات از این سامانه اعلام رضایت کردهاند و این نشان میدهد که ما راه را درست رفته ایم. اگر رویایی بزرگ و پر از موفقیت دارید، علی‌بابا بهترین جا برای شروع و ادامه است.

مزایای همکاری با شرکت علی بابا

ما در علی بابا باور داریم که تک تک اعضای این خانواده باید حالشان خوب باشد تا حالِ خوب را به جامعه ی گردشگری تزریق کنند و هر ماه تسهیلاتی را برای آنها در نظر گرفته ایم:

  • آموزش مستمر درون سازمانی با هدف توسعه فردی همکاران
  • اختصاص اعتبار ماهانه جهت ثبت نام در دوره های آموزشی خارج از شرکت مانند آموزش زبان انگلیسی، موسیقی، مهارتهای ارتباطی یا هر دوره آموزشی دیگر
  • تسهیلات ماهانه برای عضویت در باشگاههای ورزشی
  • ساعت کار منعطف جهت تعادل کار و زندگی کارکنان
  • بیمه تامین اجتماعی
  • بیمه تکمیلی برای همکار و خانواده درجه یک
  • برگزاری تورهای ایرانگردی ماهانه
  • امکان خرید بلیط و هتل با تخفیف و شرایط پرداخت مناسب
  • صبحانه، ناهار، میان وعده رایگان
  • همکاران متخصص

فرهنگ کاری شرکت علی بابا

علی بابا یک خانواده بزرگ است؛ خانوادهای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده. فرهنگ سازمانی علی بابا دوستانه است و همکاری و خلاقیت از سرمایه‌های با ارزش علی بابا هستند. در علی بابا رویدادهایی برگزار می‌شود که هدف اصلی آن تزریق نشاط و شادی به مجموعه است. مراسم جشن تولد همکاران و اعیاد از جمله این رویدادهاست. فرهنگ سازمانی و جهانبینی علی بابا، این سازمان را به مکانی کارآفرین و خلاق تبدیل کرده و یکی از عواملی که این سرمایه‌ی ارزشمند انسانی علی بابا را در کنار یکدیگر نگه میدارد، تعهد به تجربه‌های کسب شده، نوآوری و تاکید فرهنگ سازمانی بر پیشروی و تمایز، رشد و کسب منابع جدید است. ما در علی بابا قصد داریم فرهنگ کار در ایران را تغییر دهیم و فرهنگی به سبک علی بابا و کار با حال خوش ایجاد کنیم. در این فرهنگ جدید، مسیر توسعه‌ی فردی در امتداد مسیر پیشرفت شغلی است تا افراد بتوانند هر روز یاد بگیرند و پیشرفت کنند. هدف ما تبدیل شدن علی بابا به مکانی است که آموزش و توسعه فردی را برای همکاران آسان کند.تصاویر محیط کار

مجید مردانی

فعال در بخش زیرساخت مجموعه

به دلیل استارت‌آپ بودن پویایی و پیشرفت بسیار ملموس و قابل حس است، علاوه بر آن بهایی که به پرسنل می‌دهند مهم‌ترین دلایل جذابیت کار در علی‌بابا برای من است.