پیشرفت مداوم

www.emofid.com

مشخصات

جایگاه مفید به عنوان مجموعه‌ای پیشرو و نوآور در بازار سرمایه گواهی است بر باور عمیق ما به شعار مجموعه یعنی "پیشرفت مداوم". پیشگامی در ارائه جدیدترین محصولات و خدمات در کنار تعهد به رعایت اصول حرفه‌ای و اخلاقی، مفید را به نامی شناخته‌شده و قابل احترام برای فعالان بازار سرمایه بدل ساخته‌است. هم اکنون مجموعه مفید با ارائه سبد کاملی از محصولات و خدمات پاسخگوی تمامی نیازهای فعالان بازار سرمایه است. همچنین کیفیت ممتاز خدمات مفید، بالاترین سهم بازار را در دوره‌های متوالی برای ما به ارمغان آورده‌است. جایگاه رفیع و استوار امروز مفید هرگز از میزان پویایی و نشاط مجموعه نکاسته است. به طوری که همچنان تحقیق و توسعه در جهت بهبود مداوم خدمات فعلی و ارائه محصولات جدید در کانون توجه مدیران مجموعه مفید قرار دارد زیرا که ما تحقق شعار مجموعه یعنی "پیشرفت مداوم" را تنها در پرتو تداوم ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان خود ممکن می‌دانیم.

فرهنگ سازمانی مفید

فرهنگ سازمانی مفید بازتابی است از اراده و تمایل ما به برقراری رابطه‌ای پایدار و بلندمدت با مشتریان و همکارانمان . پایبندی به اصول اخلاقی از ویژگی‌های شناخته‌شده مفید است. ما تعاملات خود را بر اساس رعایت صداقت و اعتماد متقابل بنا نهاده‌ایم. حفظ کرامت انسانی و رعایت شان تمامی همکارانمان از اصولی است که ما خود را به آن متعهد می‌دانیم. از نگاه مفید عملکرد متمایز افراد باید ارج نهاده شود، از این رو پیوسته می‌کوشیم با طراحی سازوکارهای عادلانه و شفاف کاری کنیم تا همکارانمان بازتاب تلاش‌های خود را به سرعت مشاهده نمایند. در مفید افراد پیوسته تشویق به فراگیری مهارت‌های جدید و بروزرسانی آموخته‌های پیشین خود می‌گردند. ما همچنین برای مستندسازی و اشتراک تجربیات و انتقال راهکارهای پیشنهادی همکاران به مدیران هر بخش سازوکارهای ویژه‌ای طراحی نموده‌ایم. در نتیجه پایبندی به این اصول، مفید از فضایی صمیمی و پرنشاط برخوردار است که در آن همکاران با همدلی و یکپارچگی در قالب تیم‌های و گروه‌های کاری منسجم سازمان را به سمت اهداف عالی خود پیش می‌برند.

ارتقای کیفیت کار و زندگی همکاران

مفید به عنوان یک سازمان ارائه دهنده خدمات مالی همکاران شایسته و باانگیزه را یکی از با ارزش‌ترین سرمایه‌ها و مزیت‌های خود می‌داند. برخی از مزایایی که در اختیار همکاران مفید قرار دارد به این شرح است: استفاده از بیمه مکمل درمان بهره‌مندی از خدمات ورزشی و رفاهی محیط کاری آرام، جذاب و دلنشین فضای بازی و رستوران آموزش مداومویدئو معرفی

تصاویر محیط کار

آرش ابراهیمی

سرپرست دپارتمان مشتریان ویژه

کار کردن در مفید یعنی: تحصیلی دوباره فرصت‌های برابر رشد کار در محیطی دوستانه ایجاد هویتی نو

بهنام ضیغمی

کارشناس ارشد نرم افزار

سیاست پیشتازی و جوانگرایی در کارگزاری مفید، باعث کسب تجربه های شغلی نابی می شود. در کنار آن تمایل تیم نرم افزاری این شرکت به پیشرفت مستمر و وجود همکارانی فعال و متخصص، حضور در این تیم را برایم دلپذیر می کند.

امین زریابی

تحلیلگر ارشد کسب و کار

استفاده از نرم‌افزارهای روز دنیا برای هوشمندسازی کسب‌و‌کار در کنار جذب نیروهای متخصص و با انگیزه از نقاط قوت مفید است.