پروفایل شخصیت DISC

مشخصات آزمون

  • 20 دقیقه
  • تفسیر دارد
  • 56 سوال
  • 49000 تومان

تیپ نمای شخصیتی DISC، یکی از قوی ترین ابزارهای سنجش شخصیت است که سالانه بیش از یک میلیون نفر در سطح جهان، از آن بهره می برند. خروجی این تست شخصیتی چهار ویژگی غالب( D,I,S,C) و پانزده تیپ شخصیتی را مشخص کرده و جنبه های مختلف آن را به صورت کامل تشریح میکند. DISC و تفاسیر حاصل از آن به شما کمک میکند در درجه ی اول نسبت به ویژگیهای شخصیتی، اولویتها و انگیزه های خود آگاهی یابید و در مرحله بعد ایجاد درک بهتری از تفاوتهای بین فردی و حل بدونِ قضاوت تعارض ها را تسهیل میکند. به عبارت دیگر، DISC زبان مشترکی بوجود می آورد که به درک بهتر خود و تعامل بهتر با دیگران منجر میشود. بهبود روابط میتواند در قالب تیمهای کاری، رابطه با همکاران و سرپرستان و دیگر روابط درون و برون سازمانی صورت گیرد. تفسیر کامل ارائه شده در این آزمون ضمن ارائه راهکارهایی عملی برای بهبود فرایند رشد حرفه ای، حاوی نکات بسیار ارزشمند رفتاری در بهبود مهارت های زندگی فردی نیز است.

M Mosi

عالي بود

م مژگان

ممنونم،جامع بود

ت ف توفیقی فر

بسیار عالی بود بی نظیر .....

ف ا فرهاد اینالویی

سوالات چالشی بود.از انجام این ازمون لذت بردم

ش ط شهناز طاحونه چی

بسیار عالی. به جرات میتونم بگم تا70٪کاملا درست بود. با سپاس از شما

خرید آزمون


شما همراهان تلنت یاب در صورت تمایل می توانید با معرفی این آزمون به 3 نفر از دوستان و آشنایان خود از 4000 تومان تخفیف بهره مند شوید.

لینک دریافت تخفیف

شما می توانید به منظور دسترسی سریع تنها با وارد کردن آدرس ایمیل، آزمون فوق را خریداری نمایید (البته در این حالت امکان ذخیره نتیجه آزمون در پروفایل شما وجود ندارد).

اگر کد فعالسازی دارید در این قسمت وارد کنید

ابزار های ارزیابی و تست های روانشناسی موجود و نیز خروجی و تفسیر تفضیلی هر کدام از آن ها، توسط هسته پژوهشی روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه علامه طباطبائی تدوین گردیده است.

جهت دریافت هرگونه مشاوره برای پشتیبانی و خرید تست ها از اینجا می توانید با ما در ارتباط باشید.

قابل توجه متخصصین منابع انسانی

جهت آگاهی بیشتر از شرایط ویژه استفاده از آزمون ها به صورت سازمانی و در قالب نرم افزار با شماره 86083325 - 021 تماس بگیرید