تست شخصیت شناسی نئو (NEO_FFI)

مشخصات آزمون

  • 15 دقیقه
  • تفسیر دارد
  • 60 سوال
  • 14000 تومان

تست شخصیت نئو یکی از ابزارهای عینی است که برای ارزیابی پنج عامل اصلی شخصیت طراحی شده است. این تست پنج عامل اصلی شخصیت روان آزرده گرایی، برون گرایی، گشودگی به تجربه، دلپذیر بودن و وظیفه شناسی را می سنجد. پژوهشهای زیادی روی اعتبار، پایایی، ارزش علمی و کاربردی این تست انجام و نشان داده شده است که در چارچوب سازمانی و برای پیشبینی رشد حرفه ای و عملکرد شغلی ابزار بسیار موثری است. بر اساس تحقیقات انجام شده این 5 زیر مقیاس در زمینه رشد حرفه ای اهمیت فراوان داشته و وضعیت فرد در هر یک از این عوامل میتواند به خوبی میزان تناسب با شغل مورد نظر را پیش بینی نماید. بنابراین تست شخصیت نئو (NEO-FFI) برای ایجاد سطح بالاتری از خودآگاهی کاملا مفید و ضروری است. نسخه (NEO-FFI) تست شخصیت نئو دارای 60 سوال است که در پنج بعد ذکر شده با تفسیری کامل ارائه شده است.

شروع آزمون


شما همراهان تلنت یاب در صورت تمایل می توانید با معرفی این آزمون به 3 نفر از دوستان و آشنایان خود از 2000 تومان تخفیف بهره مند شوید.

لینک دریافت تخفیف

شما می توانید به منظور دسترسی سریع تنها با وارد کردن آدرس ایمیل، آزمون فوق را خریداری نمایید (البته در این حالت امکان ذخیره نتیجه آزمون در پروفایل شما وجود ندارد).

اگر کد فعالسازی دارید در این قسمت وارد کنید

ابزار های ارزیابی و تست های روانشناسی موجود و نیز خروجی و تفسیر تفضیلی هر کدام از آن ها، توسط هسته پژوهشی روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه علامه طباطبائی تدوین گردیده است.

جهت دریافت هرگونه مشاوره برای پشتیبانی و خرید تست ها از اینجا می توانید با ما در ارتباط باشید.

قابل توجه متخصصین منابع انسانی

جهت آگاهی بیشتر از شرایط ویژه استفاده از آزمون ها به صورت سازمانی و در قالب نرم افزار با شماره 5-88207283-021 (داخلی 207 و 209) تماس بگیرید