تست سبک انگیزشی غالب (Dominant Motivation Style Inventory-DMSI)

مشخصات آزمون

  • 7 دقیقه
  • تفسیر دارد
  • 15 سوال
  • 9000 تومان

انجام چه کارهایی بیشتر موجب انگیزه در شما می شود؟ پیدا کردن مسیری که باعث ایجاد انگیزه بیشتر در شما می شود قطعا اولین گام موفقیت است. این تست که بر مبنای نظریه ی مک کللند ایجاد شده به شما کمک می کند تا انگیزه دهنده های غالب خود و همچنین افراد تیم خود را شناسایی کنید. در گام بعدی می توانید از این اطلاعات استفاده کنید تا اهداف خود را دقیقتر تعیین کنید. اهدافی که حرکت در مسیر آن ها بیشترین انگیزه را در شما ایجاد میکند.  مک کللند توجه به این نیازها را عامل افزایش انگیزش می‌داند؛ که شامل سه  دسته ی نیاز به کسب موفقیت، نیاز به ایجاد ارتباط با دیگران و نیاز به کسب قدرت است. با شناخت این سبک غالب انگیرشی در خود قطعا فرایند مدیریت تغییرات و رشد را هدفمندتر و آسانتر خواهید ساخت.

شروع آزمون


شما همراهان تلنت یاب در صورت تمایل می توانید با معرفی این آزمون به 3 نفر از دوستان و آشنایان خود از 2000 تومان تخفیف بهره مند شوید.

لینک دریافت تخفیف

شما می توانید به منظور دسترسی سریع تنها با وارد کردن آدرس ایمیل، آزمون فوق را خریداری نمایید (البته در این حالت امکان ذخیره نتیجه آزمون در پروفایل شما وجود ندارد).

اگر کد فعالسازی دارید در این قسمت وارد کنید

ابزار های ارزیابی و تست های روانشناسی موجود و نیز خروجی و تفسیر تفضیلی هر کدام از آن ها، توسط هسته پژوهشی روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه علامه طباطبائی تدوین گردیده است.

جهت دریافت هرگونه مشاوره برای پشتیبانی و خرید تست ها از اینجا می توانید با ما در ارتباط باشید.

قابل توجه متخصصین منابع انسانی

جهت آگاهی بیشتر از شرایط ویژه استفاده از آزمون ها به صورت سازمانی و در قالب نرم افزار با شماره 5-88207283-021 (داخلی 207 و 209) تماس بگیرید