تست سبک های مقابله با استرس (CSI)

مشخصات آزمون

  • 15 دقیقه
  • تفسیر دارد
  • 72 سوال
  • 23000 تومان

اگر قصد دارید استرس فردی، شغلی یا سازمانی خود و کارکنانِ خود را مدیریت کنید، شناخت سبک­ های مقابله ­ای اولین گام است. استرس پیش از آنکه به سلامت جسمانی، روانشناختی و اجتماعیِ ما آسیب وارد کند، از مسیر سبک­ های مقابله ­ای ما عبور می­کند. اگر سبک کارآمدی در مقابله با استرس­ زاهای محیطی داریم، می­توانیم از اثرات سوء استرس در امان باشیم.به سادگی هر تلاشی که ما برای کاهش، تخفیف یا مدیریت مشکلات یا تسلط بر آن ها انجام می­دهیم، راهبردهای مقابله­ ای نام دارند. از آنجایی که استرس­ ها می­توانند از حیطه­ های شغلی، خانوادگی، تحصیلی، ارتباطی و .... نشأت گرفته باشند، راهبردهای مقابله­ ای در حیطه­ های مختلف زندگی افراد بکار گرفته می­شوند. هدف این تست شناسایی روش هایی که افراد از آن برای کنار آمدن با موقعیت استرس آفرین استفاده می کنند و ارائه راهکارهایی برای بهبود روش مقابله با استرس است. 

شروع آزمون


شما همراهان تلنت یاب در صورت تمایل می توانید با معرفی این آزمون به 3 نفر از دوستان و آشنایان خود از 4000 تومان تخفیف بهره مند شوید.

لینک دریافت تخفیف

شما می توانید به منظور دسترسی سریع تنها با وارد کردن آدرس ایمیل، آزمون فوق را خریداری نمایید (البته در این حالت امکان ذخیره نتیجه آزمون در پروفایل شما وجود ندارد).

اگر کد فعالسازی دارید در این قسمت وارد کنید

ابزار های ارزیابی و تست های روانشناسی موجود و نیز خروجی و تفسیر تفضیلی هر کدام از آن ها، توسط هسته پژوهشی روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه علامه طباطبائی تدوین گردیده است.

جهت دریافت هرگونه مشاوره برای پشتیبانی و خرید تست ها از اینجا می توانید با ما در ارتباط باشید.

قابل توجه متخصصین منابع انسانی

جهت آگاهی بیشتر از شرایط ویژه استفاده از آزمون ها به صورت سازمانی و در قالب نرم افزار با شماره 5-88207283-021 (داخلی 207 و 209) تماس بگیرید